Welcome
Login / Register

Klepto Me kengen Klepto in this bitch

Reperi i grupit TBA, Klepto, ka paralajmeruar lansimin e projektit te tij të ri, te titulluar “Klepto in this Bitch”.

Kenga e cila eshte punuar nga Kico dhe Torch, tashme eshte lansuar si ‘trailer’ ne YouTube dhe ka arritur të grumbulloje per dy dite 30 mije shikime.

Klepto ne kengen e re shihet ekstravagant me shume vetura perreth dhe si gjithmone, si gangster i percjellur nga policia.

Se fundmi edhe anetaret e BabaStars jane paraqitur me nje kenge të titulluar “We Doin This” dhe kenga “Klepto in this Bitch” nga shume konsiderohet si kunderpergjigje per BabaStars.

Klepto

Unikkatil

Post your comment

Comments

Be the first to comment

Related Articles

RSS