Welcome
Login / Register

NORA ISTREFI PA TË MBRENDSHME TE KËNGA MAGJIKE ''FOTO + VIDEO''

Bukuroshja nga Prishtina u paraqit në natën e dytë gjysmëfinale të Kënga Magjike, ku performoi në skenën e madhe këngën “I Jemi Je”.

Dhe, këngëtarja ka zgjedhur një fustan të bardhë me prerje të shumta, që në masë të madhe shfaqi edhe linjat e saj të përkryera trupore.

Por, ajo që vihet në pikëpyetje është nëse Nora ka pasur të brendshme apo jo dhe se prerja ndoshta ka qenë e tepruar.

Nora konsiderohet favorite për ta fituar festivalin këtë edicion, pasi paraqitet me një baladë shumë të bukur të punuar nga Armend Rexhepagaqi dhe Aida Baraku.

Shiko Videon

Më poshtë i shihni fotografitë dhe gjykoni vet /gazetaora/

Unikkatil

Post your comment

Comments

Be the first to comment

Related Articles

RSS