Welcome
Login / Register

Sot Publikohet Video Klipi I Ri Nga Niti - Bronx

 

Do të publikohet sonte në mbremje videoklipi i ri i reperit nga Mitrovica, Niti-Bronx. Kënga “1 milion Probleme” ka tekst të fuqishëm dhe flet për problemet e të rinjve, ashtu sikurse edhe vështirësitë e tjera në sferën sociale në Kosovë. Për këtë arsye është menduar që shumica e xhirimeve të videoklipit të bëhen në formatin bardhë e zi. 

Tekstin e ka shkruar vetë Nitti-Bronx, ndërsa muzikën e ka bërë ”Special B” në studion TB Records në Pejë, ndërsa videoklipi është punuar nga produksioni Excellent Entertaiment dhe Elvir Behrami.

 

Unikkatil

Post your comment

Comments

Be the first to comment

Related Articles

RSS