Welcome
Login / Register

Nr.26 Pyetje Dhe Përgjigje Në Facebook - Dr. Shefqet Krasniqi

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Published by Admin in Islam
243 Views
Unikkatil

Description

Faqja zyrtare e Dr.Shefqet Krasniqit: www.facebook.com Es-Selamu Alejkum www.krenaria.com&http Paraqet Emisionin Nr.26 nga seria "Pyetje dhe Përgjigje në facebook"Ligjërues: Hoxhë Dr. Shefqet Krasniqi (Imam nga Prishtina) E lusim All-llahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga keto që dëgjojmë. Amin www.islamifejaevertete.com Es-Selamu alejkum ju lutem që ta shpërndani këtë video aq sa të keni mundësi nëpër webfaqet tuaja, nëpër profilet dhe faqet tuaja në facebook, në shoqerinë tuaj përmës emailit si dhe nëpër vet youtubes duke e download-uar këtë video dhe upload-uar tek kanali juaj por me KUSHT QË TË MOS NDRYSHOHET ASGJË NË KËTË VIDEO, AS LOGOJA AS ZGJATJA AS ASGJË TJETER, kush e shkelë këtë ka bërë dicka të ndaluar! ©Iniciativa "ISLAMI feja e Vertete" Për më shumë video të kliko këtu www.youtube.com Për t'u abonuar që të përfitoni nga videot tona kliko këtu: www.youtube.com Për këshilla dhe sugjerime na shkruani këtu: islamifejaevertete@gmail.com Për më tepër kthejuni ueb-faqës zyrtare: www.islamifejaevertete.com Allahu ju shperblefte per kontributin tuaj!!!

Show more

Post your comment

Comments

Be the first to comment
RSS