Welcome
Login / Register

Search Results: "Enter"


 • 03:39 Popular Mentor Haziri - Vetem Nje Here

  Mentor Haziri - Vetem Nje Here

  by Admin Added 1,431 Views / 0 Likes

  Publishing : Threedots Albania All Rights Reserved (P)&(C) Threedots www.facebook.com www.facebook.com www.koperativa.com

  Featured
 • 03:41 Popular Evi Reci - Zhdukem Ngadale (official Video)

  Evi Reci - Zhdukem Ngadale (official Video)

  by Admin Added 419 Views / 0 Likes

  Publishing : Threedots Albania ideja/regjia: Joni Baci Alizoti All Rights Reserved (P)&(C) Threedots www.facebook.com www.facebook.com

  Featured
 • 03:22 Popular Dafina Zeqiri Ft. Ledri - Po M'pelqen (official Video)

  Dafina Zeqiri Ft. Ledri - Po M'pelqen (official Video)

  by Admin Added 609 Views / 0 Likes

  Entermedia shakes it with the hottest collaboration in town: "Dafina Zeqiri&Ledri - Po m'pelqen". And you will like it !! music: K-MASTER (infinit) hair: Kaci&Arta makeup: Vjosa Metaj styling: Lia Stublla video : Entermedia (EM) © 2004 - 2010

 • 03:38 Popular Soni Malaj - Nen Lekuren Tende

  Soni Malaj - Nen Lekuren Tende

  by Admin Added 326 Views / 0 Likes

  Do te gjej nen lekuren tende une, nje fytyre tjeter do kem emrin tim nuk po ta them do jem ti do te ndjej zemren tende sesi flet dhe do vite do ti shtoj nje kujtim nga ky moment, nen REF : nen lekuren tende cdo impuls qe rreh ne trupin tend jam une unee j

  Featured
 • 04:32 Popular Soni Malaj - Te Dua Ty

  Soni Malaj - Te Dua Ty

  by Admin Added 449 Views / 0 Likes

  Tek ty jeton shpirt dashuria Te buzët e tua gjeta jetë oaoooaaa... Kur më prekë të them të dua Janë të miat buzët e tua Merre qiellin ta kam falur Më merrë Ti je bota, ti je dielli Ti je deti, ti je qielli Ti je ai Të dua ty (2x)Ref: Je gjysma ime në këtë

  Featured
 • 05:44 Popular Soni Malaj - Shpirti Im Binjak

  Soni Malaj - Shpirti Im Binjak

  by Admin Added 407 Views / 0 Likes

  Sa herë zgjohem në mëngjes, Pranë dritares time shkoj, Dhe me kokën lart në qiell për ty mendoj. I lutem zotit për çdo ditë, Nga e keqja të të mbroj, Derisa edhe kjo botë të ekzistoj. Veç një këngë, unë s'kam më shumë, Që nga vetja t'a ofroj, Jemi larg ta

  Featured
 • 04:10 Popular Tingulli 3nt Ft Soni Malaj

  Tingulli 3nt Ft Soni Malaj

  by Admin Added 462 Views / 0 Likes

  Soni Malaj

  Featured
 • 03:22 Popular Soni Malaj - Ca Paska

  Soni Malaj - Ca Paska

  by Admin Added 444 Views / 0 Likes

  Facebook

  Featured
 • 03:34 Popular Dafina Zeqiri - Ti Me Thuaj

  Dafina Zeqiri - Ti Me Thuaj

  by Admin Added 423 Views / 1 Likes

  Producent: Bujar Avdimetaj Te drejtat Dafina Zeqiri & Eurolindi (c) Distributor per internet OnAir Music

 • 05:05 Popular X Factor Albania - Celebrity Guest - Dafina Zeqiri

  X Factor Albania - Celebrity Guest - Dafina Zeqiri

  by Admin Added 1,863 Views / 0 Likes

  Tv Klan. Per videot me te reja vizitoni: www.tiranachat.net Behuni fans ne Facebook www.facebook.com X Factor Albania - Celebrity Guest - Dafina Zeqiri X Factor Albania is the Albanian version of The X Factor, adapted from the original UK series to find n

  Featured
 • 04:10 Popular Urime 8 Marsin Humor 7

  Urime 8 Marsin Humor 7

  by Admin Added 815 Views / 0 Likes

  Featured
 • 09:14 Popular Urime 8 Marsin - Humor 2

  Urime 8 Marsin - Humor 2

  by Admin Added 850 Views / 0 Likes

  Featured
RSS